Loading...

Konference Leadership
Praha 2016

Rudolfinum

Připravujeme další ročník Jaro 2017

Chcete se o něm dozvědět mezi prvními? Přidejte se zde.


O konferenci

Věříme, že inspirativní přístup k vedení lidí je důležitý pro každodenní život, pro práci, v partnerství, ve sportu i v umění. Proto organizujeme již 4. ročník konference LEADERSHIP PRAHA 2016, který je o budování komunit hodnotových leaderů.

den

hodin

řečníků

účastníků

Leadership je schopnost vést a inspirovat druhé. Leadership je o hodnotách, o pokoře a není o sobeckosti a aroganci. Není o zisku na prvním místě, ale o smyslu, užitečnosti a poslání. Není o cukru a biči vnější motivace, ale o inspiraci a vnitřní motivaci. Získáte nové poznatky, praktické tipy a nástroje od špičkových leaderů z mezinárodního prostředí, z businessu, sportu i z uměleckého odvětví. Konference určuje směr současného leadershipu.


Čeká vás večer plný zajímavého obsahu a informací, ale i emoční zážitek. Těšit se můžete na saxofonové vystoupení v podání profesionální sólistky Bohumily Pečeňové za doprovodu hry na klavír Ivo Kahánka. Svým zpěvem vás nadchne sopranistka Olga Novotná. Připraven je pro vás také speciální catering na téma "Cesta kolem světa".

Pro koho je konference určena

ERROR

Podnikatel

který se chce stát úspěšným a inspirativním leaderem

ERROR

Manažer

který chce vytvářet efektivní a šťastné pracoviště

ERROR

Zaměstnanec

který chce pracovat efektivněji a smysluplněji

speakeři
Jiří Hlavatý

Jiří Hlavatý

Do Juty nastoupil v roce 1972. Začínal jako dělník, 17 let pracoval na pozici technologa a vedoucího prodejního oddělení. Generálním ředitelem je od roku 1989. Ze státního podniku vybudoval akciovou společnost, kterou od roku 2005 vlastní.

Jiří Hlavatý

Generální ředitel a majitel společnosti Juta, a.s. Se 14 závody zaměstnává přes 2.000 lidí a expanduje do 64 zemí. V roce 2013 získal ocenění podnikatel roku
Magda Vášáryová

Magda Vášáryová

Po roce 1989 se stala 1. SR velvyslankyní v Rakousku. Založila otevřené diskuzní fórum Slovak Foreign Policy Affairs. Kandidovala na prezidentku SR. Členka kulturní komise a komise evropských záležitostí, regionální spolupráce a cestovního ruchu.

Magda Vášáryová

Oceňovaná herečka. Velvyslankyně a diplomatka. Zakladatelka a předsedkyně Slovak Foreign Policy Affairs. Zakladatelka organizace VIA CULTURA.
Carlo Capalbo

Carlo Capalbo

Před 20 lety zahájil s manželi Zátopkovými projekt Pražského mezinárodního maratonu. Nyní jej v rámci seriálu RunCzech běhá 69 tisíc llidí. Carlo zpopularizoval v České republice zdravý životní styl. Jeho závod dnes patří mezi nejlepší maratonské akce na světě.

Carlo Capalbo

Italský manažer, zakladatel Pražského mezinárodního maratonu a společnosti Run Czech. Popularizátor běhu v České republice.
Tomáš Salomon

Tomáš Salomon

Bankovní kariéru zahájil v roce 1997 v GE Capital Multiservis. V roce 2000 byl jmenován ředitelem retailového bankovnictví a členem představenstva GE Capital Bank. Od roku 2013 pracoval ve Slovenskej sporiteľne, kde byl jmenován členem představenstva.

Tomáš Salomon

Nový předseda představenstva České spořitelny.
Ondřej Krátký

Ondřej Krátký

Ondřej vyhrál zlato v největší kreativní soutěži na festivalu Cannes Lions a po 5 letech opustil korporátní kariéru, aby se přidal k duu Martin Hausenblas a Juraj Atlas a založil oceňovaný start-up Liftago, který poskytuje alternativu k vlastním autům v centrech měst.

Ondřej Krátký

Spoluzakladatel oceňovaného českého start-upu Liftago
Ivan Liška

Ivan Liška

Přední český tanečník a baletní mistr. Od roku 1998 je ředitelem bavorského baletu. Dostal medaili za zvláštní zásluhy od bavorského státu a od jeho premiéra později i řád "pour le merite". Jeho vůdčí styl je založen na emocích a schopnosti naladit se na stejnou vlnu.

Ivan Liška

Ředitel bavorského baletu. Choreograf a baletní mistr. Držitel nejprestižnějšího německého ocenění v oboru.
Nora Kurzová

Nora Kurzová

Nora se specializuje na ochranu dat, boj proti korupci a na soutěžní právo. Pracovala pro policii České republiky, kde se zasloužila o zavedení standardů pro sběr a uchovávání vzorků DNA na Ústavu Soudního lékařství. Mimo jiné je Nora stand-up komička.

Nora Kurzová

Vedoucí právnička v mezinárodní společnosti Tyco. Stand-up komička.
Petr Ludwig

Petr Ludwig

Petr Ludwig se zabývá převáděním vědeckých výzkumů do praxe. Je autorem bestselleru Konec prokrastinace, nejrychleji prodáváné české knihy současnosti, s 13 dotisky a 60.000 výtisky, překládané do 6 jazyků.

Petr Ludwig

Zakladatel a ředitel GrowJOB Institute, autor bestselleru Konec prokrastinace.

Místo konání

Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12, Praha 1

Alšovo nábřeží 12
Praha 1
29.3.2016, 17:00

mapa registrovat

Zápis z konference

Plná velikost

Partneři

Pořadatel konference

Partner

Mediální partneři

Podporovatelé

 

Chcete se stát partnerem konference?

Ozvěte se nám a domluvíme podmínky spolupráce.

Chci se stát partnerem

Náš tým

Veronika Dohnalová

Veronika Dohnalová

Marketing a PR

Konzultant spokojenosti zaměstnanců GrowJOB Institute

veronika@leadership-praha.cz
+420 732 260 896

Barbora Pečeňová

Barbora Pečeňová

Partneři

Konzultant se zaměřením na leadership
GrowJOB Institute

barbora@leadership-praha.cz
+420 775 021 789

Aneta Drábková

Aneta Drábková

Event management

Event manager
GrowJOB Institute

aneta@leadership-praha.cz
+420 720 679 276

Kontakt

Místo konání
Rudolfinum
Alšovo nábřeží 12
Praha 1

Organizátor

GrowJOB s.r.o.

www.growjob.com

IČ: 28310888, DIČ: CZ28310888

Národní 32, Praha 1